Chocolite apteka to ciekawe eksperymenty pokazujące efekty jedzenia cukru

Chocolite apteka wiec Istnieją cztery części w zależności od: hiperbola, postepen zaprzestanie działań (‘loading’), pragnienia i przekraczanie czułości (wrażenie, że uzależnienie od jednego to automatycznie oznaczać, że człowiek staje się uzależniony od innych). Wszystkie te części zbadane i one są takie same we wszystkich przypadkach zależność: cukier, jak i narkotyki. Typowy eksperyment, w następujący sposób: szczury nie w tym, że produkty spożywcze, w 12 godzin każdego dnia.

Chocolite apteka to wynik eksperymentu i o czym świadczy?

Chocolite aptekaNastępne 12 godzin były w posiadaniu słodkie i normalne jedzenie. Po miesiącu Chocolite apteka takiego zasilania, szczury zaczęły się zachowywać, jak i narkomani. W krótkim okresie, będzie jeść zbyt wiele slatkoga (w znacznie większych ilościach niż inne produkty spożywcze), i będzie wykazywać oznaki lęku i depresji w ciągu 12 godzin, kiedy nie mogą jeść. Jednak, wiele szczurów, które stały się uzależniony od cukru, gdy po dniach, kokainy, opiatów, szybko pokazał oznaki uzależnienia, w przeciwieństwie do szczurów, które wcześniej nie były zależne od wody. Jak i narkotyki, cukier zwiększa uwalnianie dopaminy w nucleus accumbensu

. Jeśli przez długi spożycie cukru zmienia ekspresję genów i jak, jakie części mózgu reagują na dopamina. Krótko mówiąc, stały dostęp w cukrze oznacza, że coraz więcej dopaminy, sygnalizujące mózgu, że trzeba mu wynagrodzenie, a on wymaga więcej cukru. Innymi słowy, mózg rozwijać tolerancja na cukier, i wymaga coraz więcej i więcej, aby uzyskać satysfakcję. ‘Pobierz’ z cukrem, też bardzo prawdziwe, Choć ten typ badania przeprowadzone na ślepuszonkach, mam nadzieję, że te same prymitywne procesy zachodzą w ludzkim mózgu. Pragnienie słodkiego nie znika, ale jest to raczej problem psychologiczny.

Fizycznie łatwiej po pierwsze tydzień-dwa bez słodkiego. W badaniu, które w 2002 roku. rok spędzony Carlo Colantuoni z kolegami, z Princetona, wykazały, że u szczurów, które rozwinęły’ nałogu’ cukier, przechodząc przez etap ‘pobierz’. To jak żyć lub lišavanjem w żywności lub Chocolite apteka leczenia z naloksonom – lek stosowany w leczeniu uzależnienia od opiatów, a która wiąże receptory w układzie nagrody w mózgu. Obie metody ‘pobierz’ i zrodziły są fizyczne niedogodności, takie jak czat zęby, trzęsą ci się ręce i treskanje głowę. Z powodu leków, takich jak szczury były anksiozniji, i coraz mniej czasu spędził na zwiększone ryzyko zabawkę, który nie został otoczony murami.

Najnowsze badania Wiktor Mangabeira, opublikowanym w kwietniowym numerze magazynu ‘Physiology & Behavior’ wykazały, że leczenie z uzależnienia od narkotyków cukru jest związana z impulzivnim zachowania. Początkowo szczur uczy, że zanim przywódcy przodu, przesuwając dźwignię. Po tym, jak część z nich tworzy uzależnienie od cukru, w dniu, kiedy wrócili do komórki, w których musieli pracować ciężej, aby dostać się do wody, okazało się, że zwierzęta są uzależnione od cukru jest o wiele większy i silniejszy stiskale szczurów, które nie są “navukli’.

Chocolite apteka mówi wyciągnij wnioski i ogranicz swoje spożycie cukru

Chociaż to i ekstremalnych eksperymentów (trudno, że ludzie będą po 12 godzin na czczo, w ten sposób “zabić” w gaziranom picie i nezdravoj żywności), dają nam wyobrażenie o neurochemiczne procesów, które zachodzą podczas tworzenia i zależność ‘recenzję’ z cukrem, pisze “the Independent”. Jeśli planujesz wyrzucić cukier z diety, aby wiedzieć, że nikt nie może powiedzieć, ile czujesz silną przyczepność do niego, i ile to będzie trwać, dopóki nie skończą się wszystkie skutki uboczne. Każdy człowiek z Chocolite apteka jest inny, i nie prowadziła żadnych badań na ludzi, którzy nam sugerowali niektórzy, w ogóle, zrozumienie. Ale, po 40 dniach, powinno być w porządku. Naprawdę, bardzo często ludzie mówią, że gdy je coś słodkiego, po długiej cierpliwości, czekolada już nie będzie osiągnąć ten sam efekt, a oni preslatka.

Połączenie z ciągiem żywności i braku składników odżywczychChocolite apteka

Słone przekąski

Należy čipsom, popcorn, flipsom i inne słone przekąski, wskazuje na pewne braki związane z nadbubrežnu piersi i niedobór elektrolitów.

Często występuje w wyniku disbalansa hormonów, z powodu sytuacji stresowych.

Nasila się potrzeba wprowadzenia Chocolite apteka soli najczęściej wskazuje się na potrzebę organizmu elektrolity i minerały.

Apetyt na słone może również oznaczać, że organizm potrzebuje wody, bo sól, zazwyczaj, zatrzymanie wody w organizmie.

Zwiększyć spożycie płynów. Spożywać seler, oliwki, pomidory, algi morskie lub himalajsku sól, co by zrekompensować elektrolity i minerały.

Upewnij się, że organizmowi wystarczająco dużo snu pozwala unormować poziom hormonów stresu w organizmie.

Węglowodany: pieczywo, makarony, pieczywo

Niepokoi cię myśl, makarony, krakersy, chleb, ciastka i ciasta?

To może być symptomem insulinooporności, hipoglikemia (gwałtowny spadek poziomu cukru we krwi), niedobór chromu lub przewlekłego zmęczenia.

Najprawdopodobniej potrzebny będzie dodatkowy enter chromu i równowagę poziomu cukru w organizmie.

Spożywać banany, jabłka, morele, szpinak, ciklu, awokado, brokuły, seler, blitvu, marchew i pasternak.

Dla lepszej kontroli cukru, włącz do diety więcej błonnika.

Aby przezwyciężyć tęsknotę węglowodanów spożywać jak najwięcej warzyw ciemno-zielonego koloru, czyli produkty o wysokiej zawartości chromu i magnezu.

Upewnij się, że w diecie niewielką ilość białka, co zasilania (soja, fasola, produkty mleczne).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *