Wysoki poziom cukru – przyczyny i skutki

Niektóre dane wskazują, że stale wysoki poziom cukru we krwi może doprowadzić do starzenia się mózgu, która jest związana z demencją. Cukrzyca typu 2 jest ściśle związane z otępieniem, prawdopodobnie dlatego, że jest obsługiwany przez wysoki poziom cukru we krwi uszkadza naczynia krwionośne, z powodu tego, że umiarkowane spożycie tlenu i substancji odżywczych do mózgu.

Cukier – jest to tak szkodliwe dla wątroby, jak i alkohol

Cukier - jest to tak szkodliwe dla wątroby, jak i alkoholNastępnym razem, gdy chcesz chyba jeszcze jeden umiera, pamiętaj, że cukier działa na wątrobę. Kalorii, które nie sagore w organizmie są przechowywane w wątrobie w postaci tłuszczu, a wynik może być stan, zwany stłuszczenie wątroby. Warunek ten jest bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet, często występuje po 50. rok, a większość pacjentów ma nadwagę lub jest niechlujnie wskaźnik masy ciała.

Jeśli nie jest leczone, rozwija się, jak i choroby wątroby spowodowane alkoholem. Organ ma kilka blizn, a punktem końcowym jest konsekwencją marskości wątroby. Najczęstszą przyczyną marskości wątroby jest alkohol, a po tym, stłuszczenie wątroby, w konsekwencji, złe odżywianie. http://szybkiswiat.info

Kiedy debljamo, ciało staje się mniej wrażliwe na insulinę. Insulina pomaga utrzymać cukier w komórki, ale jeśli mniej wydajna cukru przechowywane w postaci tłuszczu w wątrobie.

Żołądek będzie silniejszy – Wysoka zawartość fruktozy, cukru, który występuje w owocach i soków owocowych, i dodaj prerađenoj żywności, ale może również powodować problemy z trawieniem. Fruktoza jest zdravijom opcja, bo ma mniej kalorii i nie powoduje przyrostu masy ciała. Ale to oznacza, że w końcu w jelitach, jeśli być fermentirana bakterii, co prowadzi do objawów, takich jak wiatr, kruljenja brzucha i biegunka. Liczne badania wykazały, że osoby z wysokim poziomem cukru we krwi, mają większe prawdopodobieństwo zachorowania na raka, w tym raka wątroby, trzustki, piersi i jelita grubego.

Cukru, będziesz wyglądać starzej- Wiesz, że jak zwykle słodki może wpływać na wagę, ale wiesz, że będziesz wyglądać starzej? Badania na Uniwersytecie w Leiden wskaźników poziomu cukru we krwi, grupa 600 mężczyzn i kobiet w wieku od 50 do 70 lat, a następnie ich zdjęcia pokazivane niezależnych procjeniteljima.

Zastanów się zanim zaczniesz jeść słodki posiłek

Zastanów się zanim zaczniesz jeść słodki posiłekLudzie z wysokim poziomem glukozy we krwi zostały ocenione osobami starszymi. Co 180 gramów glukozy na litr krwi, ich przewidywany wiek wzrosła do pięciu miesięcy. Jedna z teorii mówi, że gdy cukier rozkłada się w organizmie, spowalnia produkcję kolagenu i elastyny. Mózg stopniowo rozwija się tolerancja na cukier, co oznacza, że trzeba go coraz więcej i więcej, aby uzyskać tę samą przyjemność – uneuroznanosti jedzenie zwane “naturalne nagrodę” za to, że przeżyłem, takie rzeczy, jak jedzenie, seks i troska o innych, musi być przyjemne dla morak, jak ponavljali te działania.

Kiedy robimy to, co cieszymy się, neuronów używają dopamina, jak nagrać częścią mózgu, zwanej nucleus accumbens. Związek między tą częścią mózgu i prefrontalnog kory określa, czy możemy wziąć kolejny kawałek slasnog ciasto lub nie. kortekst również aktywuje hormony, które nasz organizm daje do zrozumienia, że chodzi o niezwykle cienkiej kolaču, i, co ważne, aby pamiętać. Cukru spożywamy dziesięć razy więcej, niż dziesięć lat temu, Choć nie oferuje wszystkie produkty są równe z poczuciem nagrody, dla większości z nas to rozumiem, kochanie, że organizm jest zdrowy źródłem węglowodanów, niezbędnych dla naszego organizmu.

Chociaż owoce ważny sposób wprowadzania słodki, nowoczesny, tryb zasilania, poszedł w zupełnie innym kierunku. Na przykład 10 lat temu, przeciętny Amerykanin zjada 22 łyżeczek cukru dziennie (jako dodatkowe 350 kalorii), natomiast w ostatnim czasie, ekspert powiedział, że przeciętny Brytyjski w tygodniu zużywa 238 łyżeczkę cukru. Biorąc pod uwagę nowoczesny przemysłu spożywczego prawie niemożliwe, aby znaleźć procesiranu żywności, która nie zawiera cukru, że większość z nas navukla. Tak samo jak nikotyna i tworzy uzależnienie od heroiny wzrosła neurokemikalije dowodów na zmiany w zachowaniu pokazują, że cukier uzależnia. Uzależnienie od cukru jest poważnym problemem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *